Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kolik jídla denně můžete dávat vašemu králíčkovi?

9. 11. 2007

Jsme sice velcí jedlíci, ale moc jídla nemůžeme to byjsme potom neměli tu správnou postavu!! Krmit byste nás měli ráno 2až3 polévkové lžíce krmné směsi!! K tomu nám můžete naplinit jesličky senem! (v jakémkoliv množství do druhého dne všechno sníme!) K tomu nám naplňte napaječku vodou pokojové teploty!! Nezapomeňte nám dát něco k hlodání!! Večer nám můžete dát trochu ovoce a zeleniny! Ale měli byste nám ju upravit do takové kvality jak byste to dávali sobě!! (viz. Jak správně krmit králíčka! Zelenina je pro nás velmi důležitá!! Ale dávkování potravi nejlépe poznáte tak, že nás zvážíte!! Když vážíme málo a z krmení moc nepřibíráme takl nám buď dávkování necháte a nebo zvětšíte!! Ale pokuď vážíme hodně a po krmení přibíráme velmi rychle tak byste nám toho krmení měli trochu ubrat!! Ale také by bylo dobré se o dávkování krmné směsi domluvit s veterinářem! ten vám to řekne nejlépe!! :-)

                                                                                     Sofča

                                                                             

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro moňu

(Sofča, 27. 2. 2008 15:51)

Já krmím dvě, ale pro větší králíčky můžou být aji klidně 4! Většina dává 3 lžíce.. Ale tohle jídelníček není a taky je tady napsaný, že záleží jak rychle králíček přibírá, že se kvůli tomu má často vážit tak jedině se to dá poznat.. A ty jsi Jessce 2 nedávala a ani tři. Tak je to asi fuk. Prostě větší králíčci můžou dostávat aji 3 až 4 záleží na veliskostio králíčka Sofča je malá takže dostává ty 2. Jinak je dávkování v jídelníčku.

pro Sofču

(moňa, 27. 2. 2008 13:16)

ty tady ale taky máš napsané 2-3 , a říkala si že krmíš 2 !!!!!!!!!!!!!

...

(Kačka, 10. 12. 2007 20:02)

zapoměla si na chleba ten je taky důležitej..ale pokud někdo hodně krmí mrkví tak se může vynechat to je zase pravda..a ty 2-3 polívkové lžíce to je divný..my dáváme Matesce sotva jednu a stačí jí to ptz po tom děsně tloustnou králíčci..a Mateska je extra jedlík :-D